Kui oled soetanud endale UUE toote, ole hoolas ja hoolda seda õigesti, nii kannab ka tema hoolt Sinu hea une eest!

Toodete õige hooldamine omab väga olulist rolli toote vastupidavuses ja kasutusperioodil. Jälgi alati pesuetiketti ja tootejuhisel kirjas olevaid juhendeid, püüa nendest kinni pidada. Lisaks soovitame tekke ja patju alati kohendada ja veidi sopsutada enne ja peale magamist.

Tuuluta tuba ja vii tooted aegajalt õue tuulduma. Pese patja 3-4 korda ja tekki 1-2 korda aastas! See on soovituslik ja sõltub inimese hügieenist ja higistamisest.

Voodipesu ja froteerätikuid soovitame vahetada ja pesta igal nädalal, kuid kindlasti iga kahe nädala tagant! Nii tagad iseenda ja oma tervise ning naha turvalisuse, samuti on voodipesu ja tekstiiltoodete kasutusaeg pikem.

Miks pean vahetama nii tihti pesu?

Magades võib inimene higistada umbes 0,5-1 l higi öö jooksul. See tähendan, et nädala jooksul koguneb Sinu voodisse umbes 3,5-7 liitrit higi.

Terviseprobleemid nagu haigus, ülekaal, stress ja üleminekuaastad mõjutavad higistamise hulka. Aja jooksul higi ja mustus imenduvad toodetesse ja muudavad nende toodete omadusi – padi ei ole enam nii kohev, lõhnab halvasti, voodi vajub mõnest kohast ära ja pole tunda enam vatiini ja porolooni pehmust, tekk ei ole kohev jne. Igasugune higi ja mustus, mis jääb pikemalt toodete sisse ei eemaldu enam nii lihtsalt pesus, samuti on kahju juba tehtud. Koheselt ja järjepidevalt hooldades saad mustuse ja higi paremini eemaldada ning toote hoida värskena. Tugeva higistamise probleemi juures on hea osta padjale hügieeniline padjakate, mis ei lase läbi higi ja muid vedelikke, samuti on seda hea teha kattemadratsit ja voodit kaitses – ostes hügieenilise lina kaitsmaks voodit.

Hügieenilised tooted on kergelt pestavad ja peaaegu kehale märkamatud tänu kaasaegsetele materjalidele.

Add to cart