Udusuleteki hooldamine

Joutseni udusuletooted sobivad ka tundlikele kasutajatele, sest neid võib pesta 60 kraadises vees. Sinu udusuletooted püsivad hoolikal hooldamisel pikka aega kohevad ja hügieenilised.

Järgi tootel toodud hooldusjuhiseid ja naudi ilusaid uneelamusi. Joutsen udusuletooted on saanud tolmuallergikutele sobivust tähistava Soome Astma ja Allergialiidu märgi.

Joutsen udusuletooted taluvad masinpesu 60 kraadi juures. See tagab toote hügieenilisuse. Kasuta pesemisel õrnatoimelist, udusuletoodetele mõeldud pesuainet, 1/3 tavalisest pesuainekogusest on täiesti piisav. Väldi loputusvahendi kasutamist. Kasuta tsentrifuugi. Kuivata kuivatustrumlis madalal temperatuuril täiesti kuivaks.

Kuivatamise ajal tuleb toodet mitu korda kohevaks raputada. On väga oluline, et pestud udusuletoode on uuesti kasutuselevõtmisel täiesti kuiv. Pestud tootel on kerge iseloomulik lõhn, see viitab toote niiskusesisaldusele ning kaob toote kuivamisel täielikult. Hea viis veenduda toote täielikus kuivamises on toodet enne ja peale pesemist kaaluda. Kui toode kaalub peale pesemist rohkem kui enne pesemist, ei toode veel päris kuiv.

familon-tyyny-peite-syksy-2018-1

Polüesterkiustteki hooldamine

Sopsutage tekki kergelt enne voodi ülestegemist ja tuulutage korra nädalas. Peske tekki 1-2 korda aastas õrnpesu programmiga 60C kraadi juures ja tsentrifuugige kergelt. Pesupulbri kogus mitte üle 1/3 normaalkogusest. Mitte kasutada valgendavaid pesuaineid ega pesupehmendajaid.

Pärast pesu andke tekile õige vorm ja mõõt. Tekki on hea kuivatada õhurikkas kohas nööril või tasapinnal. Kuivamise ajal soovitame tekki aegajalt sopsutada.

Pesemine hoiab tolmulestad eemal ning teki värske ja hügieenilisena. Mitte triikida! Hooldades oma tekki õigesti, säilitavad Familon tekid oma õhulisuse ja värskuse kaua aega. Tekki on soovitav vahetada 4 aasta tagant.

Tootel on Soome Astma- ja Allergiliidu sertifikaat. Toode sobib kasutamiseks ka astmaatikule ja allergilistele inimestel.

Add to cart