Joutsen udusulepatjade hooldamine

Udusuletooted sobivad ka tundlikele kasutajatele, sest neid võib pesta 60 kraadises vees. Sinu udusuletooted püsivad hoolikal hooldamisel pikka aega kohevad ja hügieenilised. Järgi tootel toodud hooldusjuhiseid ja naudi ilusaid uneelamusi.

Joutsen udusuletooted on saanud tolmuallergikutele sobivust tähistava Soome Astma ja Allergialiidu märgi.

Joutsen udusuletooted taluvad masinpesu 60 kraadi juures. See tagab toote hügieenilisuse. Kasuta pesemisel õrnatoimelist, udusuletoodetele mõeldud pesuainet, 1/3 tavalisest pesuainekogusest on täiesti piisav. Väldi loputusvahendi kasutamist. Kasuta tsentrifuugi.

Kuivata kuivatustrumlis madalal temperatuuril täiesti kuivaks.
Kuivatamise ajal tuleb toodet mitu korda kohevaks raputada. On väga oluline, et pestud udusuletoode on uuesti kasutuselevõtmisel täiesti kuiv. Pestud tootel on kerge iseloomulik lõhn, see viitab toote niiskusesisaldusele ning kaob toote kuivamisel täielikult.

Hea viis veenduda toote täielikus kuivamises on toodet enne ja peale pesemist kaaluda. Kui toode kaalub peale pesemist rohkem kui enne pesemist, ei toode veel päris kuiv. Kõige parem on suletooteid pesta suvisel päikselisel ajal ja tuulutada ning sopsutada värskes õhus. Nii tagate värske ja mõnusalt koheva toote!

Joutsen Tendre Triplus® padi 50x60cm

Polüesterkiust padjad

Kloppige patja hommikuti ja tuulutage korra nädalas. Peske patja 3-4 korda aastas õrnpesu programmiga 60C kraadi juures ja tsentrifuugige kergelt. Pesupulbri kogus mitte üle 1/3 normaalkogusest. Mitte kasutada valgendavaid pesuaineid ega pesupehmendajaid.

Pärast pesu andke padjale õige vorm ja jälgige, et täide oleks ühtlane.
Patja on hea kuivatada õhurikkas kohas tasapinnal. Kuivamise ajal soovitame patja aegajalt sopsutada.

Pesemine hoiab tolmulestad eemal ning padja värske ja hügieenilisena. Hooldades oma patja õigesti säilitavad Familon padjad oma vormi, õhulisuse ja värskuse kaua aega.

Patja on soovitav vahetada 3 aasta tagant.
Tootel on Soome Astma- ja Allergiliidu sertifikaat. Toode sobib kasutamiseks ka astmaatikule ja allergilistele inimestele.

Add to cart