Sertifikaatide kirjeldused

Turvaline Uni on tagatud, kui tooted omavad järgmisi märgistusi!

Veedame suure osa oma ajast voodis ja magamistoas olevad tooted peavad olema meile turvalised. Tooted valmistatakse parimatest materjalidest ja keskkonna sõbralikkus on oluline märksõna. Tooted on testitud ja kasutusel nende tulemuste hindamisel on  mitmed sertifikaadid, mis tõendavad vastutustundlikku käitumist.


Soome võtmelipp on Soome töö kvaliteedi kinnituse märk.

Märgis on tuntud nn Soome toote originaalmaad tõendav märk. Seda toodet valvab ja kontrollib Soome Töö Liit.

ALLERGIATUNNUS® – koostöös  Soome ALLERGIA-, naha – ja ASTMALIIDUGA aastast 1996

Soovime pakkuda laia valikut tundlikumale tarbijale , mis tagavad kasutades turvalisuse. Allergiatunnus® on erapooletult uuritud ja testitud märgis.

Toode, millel on Allergiatunnus® sobib õrnale nahale, lõhnatundlikule, allergilisele, hingamisraskustega ning astma probleemidega inimesele.

Lõhnatu Allergiatunnus®-toode ei tähenda alati, et tootel üldse lõhna ei ole, sest alati võib olla toorainel väike lõhn.

ÖKO-TEX® STANDARD 100 — TURVALINE TEKSTIIL
Öko Tex® Standard 100 on rahvusvaheline sertifikaat, mis kinnitab toote turvalisust kasutajale.

Märgis näitab, et toote pH tase on nahasõbralik, tootel ei esine kõrvalmõjusid ja lisatud värvained ei ole organismile mürgised. Sertifikaadil on täpsed kriteeriumid formaldehüüdi, raskemetalli, mürkainete ning  tulekindlusainete sisaldusele. Sertifikaat antakse välja aastaks korraga ja testid toimuvad sõltumatutes laborites. Iga toote osa sh näiteks tõmbelukk, kiud vms peab vastama täpsele etteantud kriteeriumile.

DOWNAFRESH® JA TRAUMPASS —

SULE KVALITEET JA EETILISUS
Traumpass-sertifikaat GARANTEERIB, ET SULED JA UDUSULED PÄRINEVAD EETILISELT SAADUD TEEL.  Need suled on saadud alati nn kõrvaltootena ja neid ei võeta elusatelt lindudelt. Traumpass-sertifikaadiga tooteid saab jälitada ja kontrollida, kust pärinevad suled.

NOMITE —märgis annab infot , et suletoode on sobiv ka tolmu lesta allergikule.  Kõrge kvaliteediline tihe puuvillane kangas toimib lisakaitsena tolmulesta .

CERTIPUR® —turvaline, tervise- ja keskkonna standard

CertiPUR® on vabatahtlik standard, mida kasutatakse polüuretaanivahu turvaliseks, tervislikuks ja keskkonnasõbralikuks valmistamiseks.

CertiPUR®-sertifikaadi tooted ei sisalda raskemetalle, allergiaid tekitavaid ja muid kahjulikke värvaineid või muid kemikaale, mis sisse hingamisel võivad ohustada tervist.

ISO9001 — ISO14001 — STANDARDISEERITUD KVALITEEDIKONTROLL

Tooted valmivad standardiseeritud järelvalve kontrolli all tehastest, mis omab ISO9001-kvaliteedisertifikaati ja  ISO14001-keskkonna sertifikaati Toodete arendust ja tootmisprotsessi järgitakse nende sertifikaadi nõuete kohaselt

MED — nn Meresertifikaat – tulekindlad tooted
MED ehk Marine Equipment Directive on rahvusvaheline merel laevandustarvikute direktiiv, mis seab nõuded tekstiiltoodetele, mida on võimalk kasutada laevades.

MED- sertifikaadi sümbol

TULEKINDLUS — süttivusklass SK1
Toodetel on erinevad tulekindluse klassi tooted SK1 ja Sk 2. need tooted on testitud kas sigari või leegitestiga tervik tootena ja vastav asutus on andnud välja kehtiva sertifikaadi selle toote spetsifikatsiooni ja tulemustega. SK 1 klassi tooted on testitud leegitestiga.

TULEKINDLUS — süttivusklass SK2
Familon Pro – toodetel on erinevad tulekindluse klassi tooted SK1 ja Sk 2. Need tooted on testitud, kas sigari või leegitestiga terviktootena ja vastav asutus on andnud välja kehtiva sertifikaadi selle toote spetsifikatsiooni ja tulemustega. SK2 klassi tooted on testitud põleva sigaritestiga.

Add to cart